Svářecí specialista

Jsme strojírenská firma v Hradci Králové s tradicí 25 let. Vyrábíme nerezová zařízení pro farmaceutický průmysl, který nám dává jistotu práce. V čem jsme jiní? Nejsme sériová výroba, co kus to originál. Záleží nám na tom, co a jak vyrábíme a o své práci přemýšlíme. Nevymlouváme se a neseme odpovědnost za své výsledky. Zakázek máme více než dost, a proto hledáme posily. Na našich lidech nám záleží, a proto podporujeme slušné jednání a přátelské prostředí. Úsilí znamená uznání, a bude na vás, jak využijete příležitost rozvíjet svůj potenciál.

Co potřebujete

SŠ strojírenského zaměření.

Kurz svářecího specialisty – certifikát IWS/EWS.

Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě alespoň 1 rok.

Výhodou pro vás bude, pokud máte základní znalost němčiny nebo angličtiny. Na začátku budete potřebovat pouze pár technických výrazů. Máme firemní jazykové kurzy a rádi Vám nabídneme podporu ve vzdělávání.

Určitě AutoCAD, bez toho to nepůjde.

Umět se orientovat ve výkresové dokumentaci.

Znalost technologií svařování a orientaci v normách.


Co nabízíme

Smysl práce – budete zajišťovat a kontrolovat, aby svařování probíhalo správně, navrhovat svařovací přípravky a spolupracovat při tvorbě svařovacích postupů.

Pružnou pracovní dobu.

Fixní mzdu, která se může zvyšovat, pokud nám ukážete, že na to máte.

Jezdíme do ostatních firem ve skupině Glatt (Drážďany, Binzen, Pratteln).

Spolupráci při zavádění nových technologií pro oblast svařování.

Firmu, která má dobré vyhlídky do budoucna a stabilní pozici na pracovním trhu.

Dotované obědy a také večeře.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění/tábor pro děti/na dioptrické brýle/dopravu nad 30km, Vánoční prémie, pozornost k narozeninám/na­rození dítěte/svatbě/od­chodu do důchodu apod., lékařská péče, firemní akce, permanentky na hokej.

Benefity


pružná pracovní doba

zakázková výroba

rozvoj nových technologií

Kontakty