Trainee program pro absolventy VŠ

Končíš VŠ a chceš dobrou práci ve strojírenské firmě? Nabízíme Trainee program pro absolventy ve firmě v HK. Budeš mít stejné podmínky jako ostatní zaměstnanci. Postupně si projdeš konstrukcí, technologií, nákupem, poznáš, jak to u nás funguje a rovnou se zapojíš. Nechceme holku pro všechno, chceme spolehlivého kolegu či kolegyni, kteří chtějí tvořit, podílet se na změnách, nést zodpovědnost za svou práci a spolupracovat s ostatními. Pošlete nám své CV, ať se můžeme spojit a říct si víc informací.

Co nabízíme

Smysl práce – chceme, abyste se doopravdy zapojili, chodili s nápady, spolupracovali s ostatními a měli ze své práce dobrý pocit.

Pružnou pracovní dobu.

Mzdu, která se může zvyšovat, pokud nám ukážete, že na to máte.

Zaměstnanecké výhody: dotované obědy, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu nad 30km, Vánoční prémie, pozornost k narozeninám/na­rození dítěte/svatbě/od­chodu do důchodu apod., lékařská péče, firemní akce, příspěvek na tábor pro děti/na dioptrické brýle, permanentky na hokej.

Dlouhodobou spolupráci. Abyste poznali, jak to u nás chodí a na základě toho jsme si řekli, kde bude vaše další cesta dávat největší smysl.

Firmu, která má dobré vyhlídky do budoucna a stabilní pozici na pracovním trhu.

Jezdíme na exkurze do ostatních firem ve skupině Glatt (Drážďany, Binzen, Pratteln).

Benefity


ovlivňování procesů

perspektivní obor

pružná pracovní doba

Kontakty