Expedient

Jsme strojírenská firma v Hradci Králové s tradicí 25 let. Vyrábíme nerezová zařízení pro farmaceutický průmysl, který nám dává jistotu práce. V čem jsme jiní? Nejsme sériová výroba, co kus to originál. Záleží nám na tom, co a jak vyrábíme a o své práci přemýšlíme. Nevymlouváme se a neseme odpovědnost za své výsledky. Zakázek máme více než dost, a proto hledáme posily. Na našich lidech nám záleží, a proto podporujeme slušné jednání a přátelské prostředí. Úsilí znamená uznání, a bude na vás, jak využijete příležitost rozvíjet svůj potenciál.

Co potřebujete

Budete pracovat s různě velkými a těžkými výrobky, proto byste měli být manuálně zruční. Vaším úkolem bude také moření a pasivace výrobků.

Důležitá je také pečlivost, protože vy budete finální článek celého procesu, od kterého musí výrobek odejít naprosto bez chyby.

Hledáme někoho, komu nárazově nebudou vadit přesčasy. Pokud je potřeba, aby výrobek daný den odjel, nebo vám onemocní kolega, měli byste zabrat a termín zvládnout.

Budete muset umět pracovat s počítačem. Žádné složité operace, pouze klasické ovládání.

Určitě se vám bude hodit zkušenost s vysokozdvihem. Pokud nemáte a budete šikovní, můžeme zařídit.


Co nabízíme

Smysl práce – to vy budete mít na starost dokončení výrobku a postaráte se o to, že odchází tak, jak má a práce všech ostatních nepřišla vniveč.

Jedna směna.

Mzdu, která se může zvyšovat, pokud nám ukážete, že na to máte.

Jezdíme na exkurze do ostatních firem ve skupině Glatt (Drážďany, Binzen, Pratteln).

Malý tým, ve kterém chtějí, aby byla jejich práce odvedená dobře.

Firmu, která má dobré vyhlídky do budoucna a stabilní pozici na pracovním trhu.

Dotované obědy.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu nad 30km, Vánoční prémie, pozornost k narozeninám/na­rození dítěte/svatbě/od­chodu do důchodu apod., lékařská péče, firemní akce, příspěvek na tábor pro děti/na dioptrické brýle, permanentky na hokej.

Benefity


jedna směna

ochranné pracovní pomůcky

mzda vždy včas na účtu

Kontakty