Manažer kvality

Jsme strojírenská firma v Hradci Králové s tradicí 25 let. Vyrábíme nerezová zařízení pro farmaceutický průmysl, který nám dává jistotu práce. V čem jsme jiní? Nejsme sériová výroba, co kus to originál. Záleží nám na tom, co a jak vyrábíme a o své práci přemýšlíme. Nevymlouváme se a neseme odpovědnost za své výsledky. Zakázek máme více než dost, a proto hledáme posily. Na našich lidech nám záleží, a proto podporujeme slušné jednání a přátelské prostředí. Úsilí znamená uznání, a bude na vás, jak využijete příležitost rozvíjet svůj potenciál.

Co potřebujete

Zkušenosti s vedením lidí. Abyste s nimi uměli jednat, motivovat je a získat si je pro svůj nápad.

Umět komunikovat v německém, popřípadě anglickém jazyce.

Fantazii, protože díky ní si dovedete představit, ne CO lze zlepšit, ale JAK.

Hledáme strojaře tělem i duší, tudíž je pro nás ideální vystudovaná vysoká škola strojní.

Velkou výhodou jsou zkušenosti s ISO auditem, jelikož je to jedna ze základních zodpovědností na této pozici.

Budete rozvíjet systém kvality. Najdete chybu? Výborně, máte volné ruce v tom, abyste zjistili, proč se tak stalo a našli způsob, jak daný proces vylepšit.


Co nabízíme

Smysl práce – budete zapojeni do rozhodování o procesech ve firmě, což s sebou nese velkou míru zodpovědnosti a také příležitost podílet se na změnách.

Firmu, která má dobré vyhlídky do budoucna a stabilní pozici na pracovním trhu.

Jezdíme na exkurze do ostatních firem ve skupině Glatt (Drážďany, Binzen, Pratteln).

Potřebujeme člověka, co bude chtít tvořit a ne udržovat. Na oplátku nabízíme podmínky, které vám to umožní, respekt a důvěru.

Program pro rozvoj a vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dopravu nad 30km, Vánoční prémie, pozornost k narozeninám/na­rození dítěte/svatbě/od­chodu do důchodu apod., lékařská péče, firemní akce, příspěvek na tábor pro děti/na dioptrické brýle, permanentky na hokej.

Benefity


zakázková výroba

možnost měnit a ovlivňovat procesy ve firmě

perspektivní a technicky zajímavý obor

Kontakty