Glatt Pharma

Stabilita

Máme stabilní pozici na pracovním trhu – naše zařízení jsou využívána především ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Nemusíte se tedy bát, že by u nás nebylo dost práce, právě naopak, zakázek máme více než dost.

Kolektiv

Staráme se o to, aby naši lidé mohli sami mluvit do věcí, které se jich týkají. Proto u nás hrají roli jak odborné dovednosti a znalosti člověka, tak i jeho osobnost a přístup k práci.

Kusová výroba

Jsme kusová výroba – výrobky i naše činnosti jsou proto dost rozmanité a naši lidé mají možnost se toho hodně naučit. A to my chceme, aby dělali to, co je baví a byli v tom dobří.

Odměny

Odměňujeme nejen výsledek práce, ale také cestu k výsledku. To znamená, že pro nás je důležité, jak spolu lidé spolupracují a jak se k sobě chovají. Ukažte nám, co umíte, a my Vás odměníme.

Historie

 • 1995

  Naše firma je na světě! Máme první stroje a zaměstnance. Všichni jsou nadšení a pozitivní, Glatt-Pharma si začíná tvořit jméno.

 • 2000

  Už máme 100 zaměstnanců a otevíráme novou výrobní halu. Zakázky se nám hrnou.

 • 2010

  Modernizujeme a inovujeme vše, co nám přijde pod ruku. Soustředíme se také na rozvoj našich lidí.

 • 2015

  Není to pouze o výsledku, ale také o cestě. Zapojujeme lidi, makáme na komunikaci mezi týmy, nakupujeme nové pomůcky pro zlepšení pracovních podmínek.

 • 2020

  25 let za námi. Práce máme stále dost, potřebujeme posily, hledáme poctivé a odvážné lidi. Chceme, aby Glatt-Pharma dávala smysl zákazníkům i zaměstnancům.